Priauginami nagai

 Gražios ir tvarkingos rankos - tai mūsų moteriškumo ženklas, kuris mums padeda jaustis pasitikinčiomis, nepriekaištingomis bei stilingomis. Šiandieninės technologijos mums padeda pasiekti idealiausius rezultatus: prailginti bei sustiprinti nago plokštelę: geliu, akrilu, porcelianu bei kitomis medžiagomis. Šios technologijos dėka, mūsų rankos tampa kerinčios.

Priaugintų nagų privalumai:

* Nagas tampa nepriekaištingos formos bei ilgio.
* Ilgai išliekantis nagų lakas.
* Nagai tampa labai stiprūs, tad nebevargina silpni, besisluoksniuojantys, lūžinėjantys nagai.
* Ši procedūra ypatingai siūloma nagus kramtančioms merginoms, problema tiesiog dingsta
                                 akimirksniu.

 Dažną moterį vargina silpni, besisluoksniuojantys, ar pernelyg kieti nagai. Šiuolaikinės technologijos akivaizdžiai palengvina šiuolaikinės veiklios moters gyvenimą. Rankos -  tai antras moters veidas. Gražios, išpuoselėtos rankos ne tik kalba apie nepriekaištingą higieną bei tvarkingumą, bet ženkliai prisideda prie sėkmės asmeniniame gyvenime, ar karjeros siekime. Mokslininkai yra ištyrę, jog 96% žmonių, nuomonę apie kitą žmogų susidaro iš  jo rankų. Tad pasilepinti manikiūro, nagų priauginimo procedūrom - tai ne tik geras būdas atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų, bet ir laiptelis sėkmės link. 

Nagų priauginimas tampa vis populiaresne procedūra. Moterys, per tiek metų tobulinamoje nagų priauginimo sistemoje, įvertino šios procedūros privalumus ir vis dažniau bei drąsiau rekomenduoja ją kitoms moterims. Kaip didžiausius šios procedūros privalumus įvardina, jog ne tiek daug laiko reikia praleisti grožio salonuose atliekant manikiūro procedūras. Dabar nebevargina lūžinėjantys, silpni nagai, galima pasirinkt ne tik norimą ilgį, bet ir norimą nago formą, šie niuansai labai svarbūs dirbant įvairiose darbo srityse, kur vyrauja tam tikras etiketas bei estetika. Kai kuriuose darbuose nėra priimtini ilgi nagai, tačiau ne vien ilgi nagai lūžta bei vargina. Užtenka vos ūgtelėjusių, ar visai trumpų nagų, kurie sluoksniuotųsi, pleišėtų, ar skiltų per vidurį nago plokštelės. Tokiu būdu yra siūloma procedūra - natūralų nagą sustiprinti gelio sluoksniu. Nagai išlieka tokio pačio ilgio ir atrodo labai natūraliai.

Priauginti nagai, ar nagai padengti geliu, tampa ne tik stiprūs, nepriekaištingos formos bei išvaizdos, bet ir nulakavus nagus, lakas išlieka labai ilgai. Nagų lakas nuo gelio, akrilo, porceliano paviršių nenusilupa. Tad nebegąsdina ryškios spalvos, kad ant vieno kito nago lakui apsilupus, reikės slėpt rankas ir nepatogiai jaustis svarbiame susitikime, konferencijoj, ar pasimatyme, nes tiesiog taip neatsitiks. 
 

Nagų priauginimo procedūrai, ypatingai svarbu yra surasti profesionalų meistrą, kuris ne tik galėtų išpildyti Jūsų norus, bet ir nepažeistų nago plokštelės, neužkrėstų grybeliu, ar pelėsiu. Nepasikliaukite meistrais dirbančiais namuose ir už mažas kainas,- šioje procedūroje svarbu su kokiomis priemonėmis dirba meistras ir kaip išmano savo darbą. Nesirinkite meistro dirbančio su viena medžiaga, nes kiekvieno kliento nago plokštelė yra individuali ir jai reikia parinkti tinkamiausią medžiagą iš šių trijų: gelio, akrilo, porceliano. Pagal sudėtį šios medžiagos labai panašios ir giminingos, skiriasi tik konsistencija. Gelis - elastingiausias. Porcelianas - vidutinio kietumo. Akrilas - kiečiausias. Tad kiekvieną medžiagą reikia parinkti pagal kliento nago plokštelę. Kartais net ir parinkus pagal kliento nago plokštelę medžiagą, ji ne taip gerai laiko kaip norėtųsi, tokiu būdu reikėtų išmėginti kitas, kadangi pasitaiko ir išimčių. Kitam tarpui žmonių nė viena medžiaga netinka, tada tenka puoselėti ir stiprinti savo natūralius nagus.

Patarimai po priauginimo:
Po priauginimo meistras klientą turėtų perspėti, nevalyti nagų lako acetoniniu valikliu, kadangi jis ne tik sausina odeles, bet ir tirpdo: gelį, akrilą, porcelianą. Reikėtų rinktis beacetonį nagų lako valiklį. Po priauginimo ta pačią dieną per daug nemirkinti rankų vandenyje, karštoje vonioje. Nekrapštyti kietų paviršių, kadangi pajutus, kad nagai žymiai stipresni, klientas pats skatina tokiu būdu atšokimus, vėliau gal net nago lūžius. Pasirodžius atšokimams, nepilti į tarpelius klijų, ypatingai ne nagų priauginimui skirtus. Patekus į atšokimus nešvarumams, neatkėlinėti medžiagos, Jūs tik paskatinat dar didesnį atšokimą ir sudarot terpę atsirasti pelėsiui.
Pelėsis atsirandą dėl kelių priežasčių:
1. Dėl meistro kaltės, jei ant drėgnos, nenuriebalintos nago plokštelės užkloja gelio, akrilo, ar porceliano sluoksnį.
2. Dėl kliento kaltės, jei laiku neatlieka papildymo procedūros, į atšokimus patekusi drėgmė, gali skatinti pelėsio atsiradimą, kadangi atsiranda terpė jam plisti, nes drėgmė patenka po padengta nekvėpuojančia medžiaga. Tokiu metu reikia kuo greičiau pašalinti gelio, akrilo, ar porceliano sluoksnį, kol pelėsis neišplito į gilesnius nago plokštelės sluoksnius.
Kaip atpažinti pelėsį?
Nago plokštelė po geliu, akrilu, porcelianu pažaliuoja. Pašalinus medžiagą nuo nago reikėtų leisti jam atsigauti, laikyti kuo sausesnį. Negalima iškarto, nuvalius pelėsį nuo nago plokštelės, nagą vėl užkloti nekvėpuojančia medžiaga. Tad atidžiai rinkitės meistrą, būkit atsakingesnės ir tikrai neteks patirti tokių nemalonių niuansų.
 
Ypatinga Diena.
Nepaslaptis, kad didžąją dalį simpatijų susilaukia prancūziškas manikiūras. Jį įvardina, kaip nepriekaištingiausiu, tvarkingiausiu ir seksualiausiu. Jis tinka prie visko, tad taip dažnai renkasi jį nuotakos, dalykinį stilių pamėgę moterys ir siekiančios estetiškiausio vaizdo bei natūralumo. Moteriškumu spindintis manikiūras kalbės už Jus, Jums užteks šypsotis, kad pelnytumėt pirmas simpatijas. Vestuvių dieną jis derės labiausiai prie Jūsų vilkimos suknelės, rankos atrodys jaunos ir gaivios, puikiai išryškės vestuvinis, ar sužadėtuvių žiedas. Tokios rankos patiks visiems ir sulauksite ne vieną komplimentą.
 

Priauginamos blakstienos

Priauginamos sintetinės blakstienos savo išvaizda ir struktūra labai primena natūralias. Sintetinės blakstienos yra kruopščiai tvirtinamos prie natūralių kliento blakstienų su specialiais, dermatologiškai patikrintais klijais. Dirbtinių blakstienų dėka natūralios blakstienos atrodys ilgesnės ir tankesnės, o Jūsų akys išraiškingesnės.

Priaugintų blakstienų privalumai:

* Žvilgsnis tampa labai išraiškingas.
* Atrodo labai natūraliai.
* Akys tokios pat gražios, kaip ir padažytos tušu.
* Padažiusios akis tušu, jos tampa dar išraiškingesnės ir nereikalauja papildomai šešėlių bei kitų dažymosi
                            elementų. 
 
Priauginamų blakstienų priežiūra ir valymas:
Blakstienas plaukite vėsiu vandeniu. Nenaudokite makiažo ir kitų valiklių, kurių sudėtyje yra aliejus, kadangi jie tirpina klijus. Akių netrinkite ir nevalykite rankšluosčiu, blakstienoms leiskite pačioms išdžiūti. Venkite tiesioginės ugnies ar tiesioginio kontakto. Niekada jėga netraukite blakstienų. Tam yra naudojamos profesionalios priemonės – specialūs dirbtinių blakstienų klijų nuėmimui skirti tirpikliai. Jeigu neturėsite galimybių nueiti pas meistrą, kurio paslaugomis pasinaudojote, mėginkite klijus tirpdinti šiltoje arbatoje sudrėkintais tamponėliais.
  
 
DAŽNIAUSIAI KLIENTŲ PATEIKIAMI KLAUSIMAI:
Ko gali tikėtis klientas, kai jam priauginamos blakstienos?
Klientas turi jaustis ramus ir atsipalaidaves blakstienų priauginimo procedūros metu. Procedūra gali trukti nuo 2-4 val. – laikas priklauso nuo pageidaujamo priaugintų blakstienų stiliaus bei kiekio. Korekcija trunka trumpiau: 2-3 val. Klientės blakstienos prieš priauginimą turi būti be makiažo ir kruopščiai nuvalytos.
 
Kiek vienetų blakstienų rekomenduojama priklijuoti vienos priauginimo procedūros metu?
Atliekant blakstienų priauginimą, reikia įvertinti keletą faktorių. Tai ypatingai priklauso nuo klientės: kokios apimties ir stiliaus blakstienų klientė pageidauja. Tam, kad blakstienos atrodytų natūraliai, dažniausiai vienos akies blakstienų priauginimui reikia apie 40-50 blakstienų.
 
Kaip ilgai priaugintos blakstienos išlieka?
Jei teisingai atliktas blakstienų priauginimas, sintetinės blakstienos laikosi iki 2 mėnesių. Daug kas priklauso nuo individualių klientės savybių. Natūralios žmogaus blakstienos reguliariai iškrenta. Korekciją rekomenduojama atlikti kas 3 – 4 savaitės, tam, kad išliktų vientisa blakstienų linija.
 
Kodėl yra klijuojamos skirtingų ilgių blakstienos?
Rinkinyje yra skirtingų ilgių blakstienos, tam, kad užtikrinti natūralią priaugintų blakstienų išvaizdą. Ilgos blakstienos turi būti priaugintos ties akių kampučiais arba ties blakstienų linijos viduriu. Asortimente yra labai ilgų blakstienų, kurios naudojamos norint sukurti ypatingai išraiškingas akis.
 
Patarimai klientui prisiauginusiam blakstienas?
Tuojau pat po blakstienų priauginimo negalima: valyti akių, prausti akių po vandens srove, plaukioti. Galima lankytis sausoje saunoje. Po 24 val. klientė gali naudoti makiažo valiklius, kurių sudėtyje nėra aliejinių medžiagų (oil-free). Tokiu būdu blakstienos ilgiau išliks. Klientė turi atsargiai elgtis su blakstienomis ir nenaudoti įrankių jų užrietimui.
 

 
Proginis makiažas!
 
Nepasitikite savo jėgomis, baiminatės dėl nepavykusio makiažo. Čia atrasite įvairiausias spalvų gamas, nuo kuklaus iki intriguojančiai ryškaus makiažo. Viskas pagal Jūsų pageidavimus bei poreikius. Naudojami patys profesionaliausi makiažo pagrindai, fiksuojantys kuo ilgesnį makiažo išlikimo laiką. Jums pageidaujant, makiažo metu, priauginamos blakstienos kuokšteliais, kad akys atrodytų dar išraiškingesnės bei žavesnės. Kaina 75-100 Lt